Hakkımızda

İncitter,bazı inci sözlük yazarlarının sözlük dışında oluşturduğu Twitter benzeri sosyal paylaşım ağıdır.


Kısaca incitter


Ne zaman ortaya çıktı? İncitter, ilk olarak 15 Kasım 2010 tarihinde kuruldu,fakat aradan geçen zaman içerisinde dalgalanmalara maruz kaldığı için site yönetimi tarafından 2 defa erişime kapandı.Ta ki 17 Mart 2012 de Twitter üzerinde ilk olarak @mesut bahtiyar 'ın bu Tweet'inin ardından diğer twitter fenomenlerinin de azımsanmayacak kadar olan katkılarıyla tüm twitter alemi incitter.net'in varlığından haberdar oldu.


Amacı ne ? İncitter, aslında Twitter'a tepki olarak doğdu.Şaka bir yana , incitter genelde insanların twitter'da kendilerini yeterince dışa vuramamalarına bir alternatif oldu diyebiliriz.


İnci Sözlükle Bağlantısı var mı ? Resmi olarak inci sözlük'le alakamız sadece sözlükte yazar olmamızdan ibarettir.Özetle incitter'i inci sözlük moderasyon ekibi oluşturmamıştır.Ama organik olarak bağımız gönüldendir.Sosyal Medyada bir takım yanlış anlaşılmalara neden olmamak adına bunu bilmenizi istedik.


Kimler Kaydolabilir? İncitter'a kaydolmak için herhangi bir sözlük yazarı olmanız gerekmemektedir. 18 yaşından gün almış herkes kayıt olabilir.


İçerik sadece argodan mı ibarettir ? Öncelikle İncitter sadece küfür edilecek bir yer olarak lanse edilmemiştir. Evet İncitter içerisinde içinde argo ,küfür ,cinsellik ve benzeri içerik bulunabilir.Tabi bu 3.şahıslara hakaret,pornografi ve ırkçılık serbest demek değildir.Bu tip davranışlarda bulunan üyelerin hesapları yönetim tarafından müdahale edilip süresiz olarak dondurulacaktır.


Saygılarımızla


incitter.net Ekibi

Google+'da incitter · blog · hakkımızda · koşullar · gizlilik · iletişim · ©2015 incitter